केन्द्रीय संस्करण

आगामी बजेटको कर प्रणालीबारे उपसमितिले माग्यो सुझाव

person explore access_timeफागुन १३, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । आगामी बजेटमा कर नीति कस्तो अपनाइने भन्ने विषयको राय सरकारले मागेको छ । आन्तरिक राजस्व विभाग अन्तर्गतको राजस्व परामर्श उपसमितिले आगामी आर्थिक वर्ष (२०७८/७९) को बजेटमा मूल्य अभिबृद्धि कर, आयकर, अन्त शुल्क, शिक्षा सेवा शुल्क तथा समग्र कर प्रणालीको सुधारको विषयमा नीतिगत र कानुनी सुधारसम्बन्धी सुझाव माग गरेको  छ । 

समग्र कर प्रणालीलाई नीतिगत र कानुनी सुधार गरेर कसरी सरल बनाउन सकिन्छ भन्दै माग गरिएको राय सरोकारवालाले यहि फागुन मसान्तभित्र उपलब्ध गराउन आन्तरिक राजस्व परामर्श उपसमितिले आग्रह गरेको छ । सुझाव आन्तरिक राजस्व विभाग नीति विश्लेषण शाखा लाजिम्पाटमा पठाउन सकिने छ । इमेल मार्फत पनि सुझाव दिन सकिने व्यवस्था छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.