ad
केन्द्रीय संस्करण

‘टिकटक क्वीन: सुपरम्यान’ मा पल र गरिमाको रोमान्स

person explore access_timeफागुन १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । गायिका रचना रिमाल र गायक कृष्ण ढकालको स्वर रहेको गीत ‘टिकटक क्विन: सुपर म्यान’ सार्वजनिक भएको छ । प्रेमील शैलीको गीतमा शब्द, संगीत तिलक बस्नेतको रहेको छ । गीतको एरेन्ज रमेश सेन्चुरीले गरेका हुन् । 

गीतको म्युजिक भिडियोमा पल शाह, दुर्गेश थापा, गरिमा शर्मा र रुचि विश्वासको अभिनय देख्न सकिन्छ । राजिव समरको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोमा अर्जुन तिवारीको छायाँकन, विवेक सुनारको सम्पादन छ । भिडियोका निर्देशक शान थापा हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.