ad
केन्द्रीय संस्करण

पोखरामा पनि संसद पुनःस्थापनाको खुसियालीमा दिप प्रज्वलन

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline0

पोखरा । सर्वोच्च अदालतले संसद पुनःस्थापना गर्न दिएको आदेशको स्वागत गर्दै पोखरामा दीप प्रज्वलन गरिएको छ । सर्वोच्च अदालतको संसद् पुनःस्थापनाको आदेशको खुसीयालीमा प्रचण्ड नेपाल समूहका नेता कार्यकर्ताले पोखराको पृथ्वीचोकमा मंगलबार साँझ दीप प्रज्वलन गरेका हुन् ।

सहभागीहरूले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको राजीनामा माग गर्दै नाराबाजी समेत गरेका छन् । दिप प्रज्वलन कार्यक्रममा सहभागी नेता धनराज आचार्यले सर्वोच्च अदालतले फैसलाले प्रधानमन्त्री ओलीले गरेको गलत निर्णयलाई सच्याएको प्रतिक्रिया दिए ।

उनले अदालतको यस फैसलाले राजनीतिमा नयाँ ध्रुवीकरण भएको बताए ।दिप प्रज्वलन कार्यक्रममा सहभागीले नालायक प्रधानमन्त्री राजीनामा दे, केपी विद्याको पाराले दुःख पाए साराले, प्रतिगामी होसियार लगायत नारा लगाएका थिए ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.