ad
केन्द्रीय संस्करण

सर्वोच्च अदालतको फैसलालाई स्वागत गर्दै वीरेन्द्रनगरमा दिपावली

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline0

 

सुर्खेत । प्रतिनिधिसभा विघटनको फैसला सर्वोच्च अदालतले बदर गरेपछि सुर्खेतमा खुसियालीसहित दिपावली मनाइएको छ । ‘प्रचण्ड–नेपाल’ समर्थक नेताहरुले  प्रदेश राजधानी वीरेन्द्रनगरको वीरेन्द्र चोकमा दीप प्रज्जवलनसहित खुसियाली मनाएका हुन् ।

उक्त कार्यक्रममा कर्णाली प्रदेश सभाका सांसदहरु, विद्यार्थी नेता तथा स्थानीय नेता, कार्यकर्ताहरु सहभागी भएका थिए । सर्वोच्च अदालतले जनताको पक्षमा फैसला गरेको भन्दै दिपावली गरिएको सांसद सुशीलकुमार थापाले जानकारी दिए ।

उनले अदालतको यो फैसला ऐतिहासिक जित भएको भन्दै प्रतिक्रिया दिए । विद्यार्थी नेता सपना आरशीले ओलीको कदम असंवैधानिक भएकाले अदालतले गरेको फैसला जनताको पक्षमा भएको बताइन् । ‘यो जीत सबै नेपाली जनताको हो,’ उनले भनिन्  ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.