ad
केन्द्रीय संस्करण

धनुषाबाट एक भारतीयसहित २ हुण्डी कारोबारी पक्राउ

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । धनुषाबाट लाखौं रकमसहित २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्लाको नगराईन नगरपालिकास्थित जटही नाका हुँदै भारततर्फ साढे २५ लाख रुपैयाँसहित २ जना हुण्डी कारोबारीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो  । पक्राउ पर्नेमा महोत्तरीका टेन्ट व्यवसायी सञ्जय साह र भारत पिपरौनका सुमित यादव रहेको धनुषा प्रहरीले जनाएको छ ।

जटही नाकाबाट साढे २५ लाख रुपैयाँसहित उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको धनुषाका प्रहरी उपरिक्षक प्रकाश रानाभाटले जानकारी दिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाबाट खटेको टोलीले गोप्य सूचनाको आधारमा भारततर्फ जाँदै गर्दा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको रानाभाटले बताए ।

भारतीय नम्बर प्लेटको मोटरसाईकलबाट भारततर्फ जाँदै गरेको अवस्थामा सो रकमसहित पक्राउ गरि थप अनुसन्धानका लागि राजश्व अनुसन्धान कार्यालय पथलैया पठाइएको रानाभाटले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.