ad
केन्द्रीय संस्करण

५२ वर्षमा पनि सुपरफिट छिन् भाग्यश्री, हेर्नुहोस् वर्कआउट भिडियो

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline0

सन् १९८९ मा रिलिज भएको फिल्म मेने प्यार कियाले दर्शकको सामू एउटी सुन्दर अभिनेत्री भाग्यश्रीलाई पेश गर्यो । यो फिल्ममार्फत् उनले बलिउडमा कदम राखिन् र रातारात स्टार बनिन् । पहिलो फिल्मकमा लागि उनले बेस्ट फिमेल डेब्यूको फिल्मफेयर अवार्ड पाइन् । आज २३ फेब्रुअरीमा भाग्यश्रीले आफ्नो ५२ औं जन्मदिन मनाइरहेकी छिन् । यो उमेरमा पनि भाग्यश्रीको सुन्दरता र फिटनेस आज पनि त्यस्तै छ जुन ३२ वर्ष अघि थियो ।

भाग्यश्री सोसल मिडियामा आफ्नो फिटनेस भिडियो सेयर गरिरहन्छिन् । यसमा नायिकालाई हेरेपछि उनी ५२ वर्ष पुगिसकिन् भनेर पत्याउन गाह्रो छ । भाग्यश्रीको वर्कआउट भिडियामा विभिन्न प्रकारको वर्कआउट समावेश हुन्छन् ।

यसबाहेक भाग्यश्री योग र डेडिकेटेड जिम र्याट स्ट्यामिना बिल्डिङ व्यायाम पनि गर्छिन् । उनको यो फिटनेस रुटिनमा श्रीमान् हिमालय दस्सानी पनि बराबर भाग लिन्छन् ।

भाग्यश्रीले यस्ता भिडियो पनि सेयर गरेकी छिन् जसमा उनी हिमालय दस्सानीसँग निकै गाह्रो व्यायाम गरिरहेको पनि देखिएकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.