ad
केन्द्रीय संस्करण

युवकको कुटपिटबाट गम्भिर घाइते पुरुषको मणिपालमा उपचार हुँदै

person explore access_timeफागुन १०, २०७७ chat_bubble_outline0

पोखरा । दुई जना युवकले मादक पदार्थ सेवन (मापसे) गरेर कुटपिट गर्दा एक व्यक्ति गम्भिर घाइते भएका छन् । युवकहरुको कुटाइबाट कास्कीको अन्नपूर्ण गाउँपालिका ८ कुटुम निवासी ५६ वर्षीय गोरे नेपाली गम्भिर घाइते भएका हुन् । उनको पोखरास्थित पनिपाल शिक्षण अस्पताल पोखरामा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

गोरेलाई आक्रमण गरी गम्भिर घाइते बनाएको आरोपमा अन्नपूर्ण ८ का  २४ वर्षीय हरि नेपाली र २८ वर्षीय रवि नेपालीलाई पक्राउ गरिएको गण्डकी प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराका प्रहरी नायव उपरीक्षक राजकुमार थिङले जानकारी दिए ।  कुटपिटमा सम्लग्न दुबै युवालाई नियन्त्रणमा लिएर घटनाको बारेमा अनुसन्धान गरिरहेको उनले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.