ad
x

तैमुर जन्मँदा करिनाले अस्विकार गरेको नाम अब कान्छो छोराका लागि राख्लिन् ?

person explore access_timeफागुन १०, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडका स्टार कपल करिना कपुर खान र सैफ अली खान दोस्रो पटक आमाबुवा बनेका छन् । आइतबार करिनाले छोरालाई जन्म दिएकी छिन् । त्यतिबेला देखि नै पटौदी परिवार चर्चामा छ ।


करिना कपुरले आफ्नो दोस्रो छोराको नाम के राख्नेछिन् यसबारे निकै चर्चा छ । सोसल मिडियामा प्रशंसकले थुप्रै नाम पनि सुझाएका छन् । करिनाले जेठो छोराको नाम तैमुर राख्दा पनि निकै चर्चा भएको थियो ।सैफ करिनाले ट्रोल्सको सामना पनि गर्नुपरेको थियो । तैमुरको नामको विषयमा इन्डिया टुडे कन्क्लेवमा करिनाले भनेकी थिइन्, ‘अस्पताल जानु अघिल्लो रात सैफले छोरा जन्मिएको खण्डमा नाम ‘तैमुर’ नै राख्ने कुरामा तिमी पक्का छौ ?’

 ‘हामीले नाम फेरेर फैज राख्न सक्छौं । यो बढी पोएटिक र रोमान्टिक छ । तर मैले अस्विकार गरिदिएँ । मैले छोरा भएको खण्डमा तैमुर नै राख्छु भनिदिएँ । मेरो छोरा फाइटर होस् भन्ने म चाहन्छु । तैमुरको अर्थ आइरन हो र म आइरनम्यान जन्माउन चाहन्छु । उसलाई तैमुर नाम दिँदा मलाई गर्व छ ।’

अब सोसल मिडियामा सैफ करिनाले आफ्नो दोस्रो छोराको नाम फैज राख्लान् त भन्ने चर्चा सुरु हुन थालेको छ ।

स्मरण रहोस्, तैमुर अली खानको जन्म सन् २०१६ मा भएको थियो । तैमुर सोसल मिडिया सेन्सेसन हुन् । उनको तस्बिर र भिडियो निकै भाइरल हुन्छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।