ad
केन्द्रीय संस्करण

दोस्रो नेपाली तारा सन्तोषको ‘शब्द’ सार्वजनिक

person explore access_timeफागुन १०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । दोस्रो नेपाली तारा विजेता गायक सन्तोष लामाको नयाँ गीत ‘शब्द’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा स्वर तथा संगीत समेत लामकै रहेको छ । गीतको भिडियोमा पनि लामाकै अभिनय छ । भिडियो अभिनयमा उनलाई सफल पोखरेलले साथ दिएका छन् ।

भिडियोमा सफल निर्माता र लामा गीतकारको रुपमा देखिएका छन् । एउटा गीतका र निर्माता बीच हुने गीत छनौटको प्रक्रिया भिडियोमा कथा बुनिएको छ । गम्भिर विष्टको निर्देशन रहेको भिडियोमा नवराज उप्रेतीको छायाँकन छ भने प्रोडक्सन म्यानेजर शम्भु श्रेष्ठ हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.