ad
x

छोरा तैमुरसँग टहल्न निस्किइन् करिना, चाँडै हुँदैछिन् सुत्केरी

person explore access_timeफागुन ७, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड नायिका करिना कपुर खान आफ्नो गर्भावस्थाको अन्तिम चरणमा छिन् । यस्तोमा नायिकाले आफ्नो ख्याल राख्नुका साथै हिँड्ने, डुल्ने काम पनि गरिरहेकी छिन् । शुक्रबार करिना कपुरलाई मुम्बईको बान्द्रामा देखियो ।


यहाँ करिना कपुर आफ्ना छोरा तैमुर अली खान र कर्मचारीसँग देखिइन् । करिनाले यो मौकामा खैरो रङको पोल्का डट ड्रेस लगाएकी थिइन् । यस्तै छोरा तैमुर निलो रङको पाइन्ट र टिसर्टमा देखिएका थिए ।करिना कपुर खानमाथि आइतबारदेखि नै मिडियाको नजर टिकेको थियो । भारतीय मिडियामा प्रकाशित समाचार अनुसार करिना फेब्रुअरी १५ मा आफ्नो बच्चालाई जन्म दिने तयारीमा छिन् ।

करिना कपुर खानले दोस्रो सन्तानको जन्म अघि नै विभिन्न उपहार पाउन सुरु गरिसकेकी छिन् । उनले हालै यससँग सम्बन्धित फोटो पनि सोसल मिडियामा सेयर गरेकी थिइन् । फूलदेखि बच्चाका लागि सुन्दर खेलौनासम्म करिनालाई धेरै कुरा उपहारमा दिइसकिएको छ ।

करिना खानले हालै आफ्नो अन्तरवार्तामा आफू दोस्रो सन्तानको आगमनका लागि पूर्ण रुपमा तयार भएको बताएकी थिइन् । उनले आफू पहिलेको जस्तो नडराएको र निकै खुसी भएको बताएकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।