ad
केन्द्रीय संस्करण

नर्स र मिडवाइफको लाइसेन्स परीक्षा फारम माघ २१ गतेबाट खुल्ने

person explore access_timeमाघ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल नर्सिङ काउन्सिलले नर्स र मिडवाइफको लाइसेन्स परीक्षा आगामी चैत ७ गते सञ्चालन गर्ने भएको छ । २६ औं नाम दर्ता प्रमाणपत्र लाइसेन्स परीक्षामा सहभागी हुनेहरूले आगामी माघ २१ देखि फागुन २० गतेसम्म अनलाइन फारम भर्न सक्ने काउन्सिलले सोमबार जारी गरेको सूचनामा उल्लेख गरिएको छ ।

फागुन २१ देखि २७ फागुनसम्म दोब्बर दस्तुर तिरेर फारम भर्न सकिने समेत काउन्सिलले जनाएको छ । नेपाल नर्सिङ काउन्सिलद्वारा जारी गरिएको नाम दर्ता प्रमाण पत्र लाइसेन्स परीक्षा पिसीएल नर्सिङ, बीएस्सी नर्सिङ रमिड वाइफको सहभागी हुनका लागि व्याचलर अफ मिड वाइफ उत्तीर्ण गरेकाहरूले फारम भर्न सक्ने छन् ।  


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.