ad
केन्द्रीय संस्करण

नेप्सेले सोधेको जवाफमा एनसीसीले भन्यो- मर्जरमा जाने औपचारिक निर्णय भएको छैन

person explore access_timeमाघ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एनसीसी बैंकले अन्य कुनै बैंकसँग आफु मर्जर तथा एक्विजिसनमा जाने औपचारिक निर्णय नभएको स्पष्ट पारेको छ । आइतबार नेप्सेले एनसीसीले सेयर मूल्यमा प्रभाव पार्ने खालको निर्णय गरेको वा नगरेको त्यस सम्बन्धमा ३ दिनभित्र जानकारी दिन स्पष्टीकरण सोधेको थियो । नेप्सेलाई लिखित जवाफ पठाउँदै एनसीसीले अहिलेसम्म औपचारिक रुपमा मर्ज वा एक्विजिसनसम्बन्धी कुनै निर्णय नभएको बताएको हो ।

बैंकको साधारणसभाले मर्जर तथा एक्विजसनमा जानका लागि गर्नुपर्ने सम्पूर्ण कार्यका लागि सञ्चालक समितिलाई अख्तियारी दिएको भए पनि यस सम्बन्धमा कुनै बैंकसँग कुरा नभएको जनाएको छ । नेप्सेको पत्रको जवाफमा एनसीसीले मर्जरका लागि सम्भावित संस्थाको खोजी गरिरहेको भए पनि अहिलेसम्म औपचारिक निर्णय भइनसकेको बताएको हो । एनसीसी बैंकको आफ्नो साधारणसभामा आफुभन्दा बलियो संस्थासँग मर्जरमा जाने निर्णय गरेको थियो । जसले बैंकको सेयर माग आकाशिएको थियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.