ad
केन्द्रीय संस्करण

देउवामाथि दबाब बढाउन पौडेल समूहले बोलायो बैठक

person explore access_timeमाघ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल समूहको बैठक सोमबारका लागि बोलाइएको छ । मंगलबारलाई बोलाइएको केन्द्रीय समिति बैठकका सन्दर्भमा समूहगत धारणा बनाउन महामन्त्री शशांक कोइरालाको निवास महाराजगञ्जमा पौडेल समूहको बैठक मध्यान्ह १२ बजेका लागि बोलाइएको हो । 

महामन्त्री कोइरालाका स्वकीय सचिव भरत तिवारीका अनुसार बैठकमा प्रतिनिधिसभा विघटनविरुद्धको नीति र पार्टीको आसन्न महाधिवेशनका विषयमा छलफल हुनेछ ।


केन्द्रीय समिति बैठकबाट प्रतिनिधि विघटनविरुद्ध थप आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणाका लागि दबाब दिने पौडेल समूहको रणनीति छ । यसअघि काँग्रेसले वडा, पालिका, प्रदेश र प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र केन्द्रित विरोध प्रदर्शन गरेको थियो ।

अब अदालतको निर्णय पर्खनुको विकल्प पार्टीसँग नभएको संस्थापन पक्षको बुझाइ छ । यस्तै प्रदेश १ र बागमती प्रदेशसभामा पेश भएका अविश्वास प्रस्तावको पक्षमा पार्टी उभिनुपर्ने पौडेल पक्षको जोड छ । सभापति शेरबहादुर देउवा भने प्रदेश संसदीय दलबाटै निर्णय गराउने पक्षमा रहेको बताइन्छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.