ad
केन्द्रीय संस्करण

कर्णालीका तीन जिल्लामा विद्युत अवरुद्ध

person explore access_timeमाघ ११, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

सुर्खेत । सुर्खेतको भेरीगंगा नगरपालिका अन्तर्गत पर्ने हर्रेमा विद्युतको तार चुट्टिँदा कर्णाली प्रदेशका तीन जिल्लामा विद्युत सेवा अवरुद्ध भएको छ ।  कोहलपुर–सुर्खेत ३३ केभी प्रशारण लाईन अन्तर्गत हर्रे नजिक तार चुट्टिँदा प्रशारण लाईनअन्तर्गत सुर्खेत, दैलेख, जाजरकोटका सम्पूर्ण क्षेत्रमा विद्युत सेवा अवरुद्ध हुन पुगेको विद्युत प्राधिकरण कार्यालय सुर्खेतले जनाएको छ । 

‘तार सडक नजिकै चुट्टिऐको खबर आएको छ,’ विद्युत प्राधिकरण कार्यालय सुर्खेतका प्रमुख टंकराज गिरीले भने, ‘मर्मतका लागि टीम त्यसतर्फ गएको छ । मर्मत पश्चात विद्युत सेवा सुचारु हुन्छ ।’
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.