ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रधानमन्त्री ओलीले भने, ‘म पनि अपाङ्ग’

person explore access_timeमाघ ११, २०७७ chat_bubble_outline0

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ओली समूहका अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफू पनि अलिअलि अपाङ्ग रहेको बताएका छन् । उनले किड्नी फेल भएर आफू अपाङ्गजस्तै भएको बताए । शारिरीक अशक्त भएकाहरुको संस्थाले आयोजना गरेको साक्षात्कार कार्यक्रममा उनले आफू अर्काको किड्नीको ह्वीलचेयर चढेर हिँडिरहेको हुनाले आफू पनि अलिअलि अपाङ्ग भएको धारणा राखे ।

उनले आफूले आँखामा चश्मा लगाएको र चश्मा नलगाए पढ्न नसकिने भन्दै त्यो पनि एकखालको अपाङ्ग नै भएको बताए । किड्नी फेल भएपनि अर्को लगाएर बाँच्न सकिन्छ भने उदाहरण आफू रहेको बताउँदै उनले दुईटा किड्नी फेरेको विश्वमा कोही पनि प्रधानमन्त्री नरहेको तर्क गरे । 

आफूले दुईटा किड्नी फेरेर सक्रिय रहेको तर जनताको शासन मस्न खोज्ने तत्त्वहरु भागीभागी हिँडिरहेको आरोप पनि लगाए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.