ad
केन्द्रीय संस्करण

‘बच्चन पाण्डे’ मा अक्षयको डरलाग्दो लुक्स

person explore access_timeमाघ १०, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउड अभिनेता अक्षयकुमार पछिल्लो समय फिल्म ‘बच्चन पाण्डे’ को कारणले चर्चामा छन् । अहिले फिल्मको पोस्टर समेत सार्वजनिक गरिएको छ । पोस्टरका साथ निर्माण युनिटले २६ जनवरी २०२२लाई प्रदर्शन मितिको रुपमा समेत सार्वजनिक गरेको छ ।

पोस्टरमा अक्षय डरलाग्दो लुक्समा देखिएका छन् । पोस्टरको तस्बिरमा अक्षयलाई दारी, चन्की चेन र नक्कली आँखाको साथ नयाँ क्यारेक्टरमा प्रस्तुत गरिएको छ । पोस्टर सार्वजनिक गर्दै अक्षयले लेखेका छन्, ‘एक लुक्सनै काफी छ । बच्चन पाण्डे २६ जनवरी २०२२ मा रिलिज ।’

अक्षयकुमारको अलवा फिल्ममा कृति, सैनन, ज्याकलिन फर्नाडिस र अरशद वारसीको पनि मुख्य भूमिका रहेको छ ।  कृति सैननकासाथ अक्षयले फिल्मको सुटिङ गत बुधबार गरेका थिए । फिल्मको सुटिङ मार्चसम्म चल्नेछ । यसको अलवा अक्षयको साथ कयौ ठुला प्रोजेट पनि छन् । जसमा ‘बेल बटम’, ‘रक्षा बन्धन’, ‘राम सेतु’ लगायत रहेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.