ad
केन्द्रीय संस्करण

‘परदेशी २’ आगामी वर्षको दसैंमा

person explore access_timeमाघ ९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नारायण रायमाझीको निर्देशन रहेको फिल्म ‘परदेशी २’ नयाँ वर्षको (२०७८)को दसैंमा प्रदर्शनमा आउने भएको छ । वितरकसँगको छलफलपछि फिल्मको प्रदर्शन मिति अर्को वर्षको दसैं तय भएको निर्देशक नारायण रायमाझीले बताए । फिल्मको कथा दशैंको परिवेशसँग जोडिएकाले प्रदर्शन मिति पनि दसैंलाई रोजिएको रायमाझीको भनाई रहेको छ । 

कोरोनाको कहर अगाडि छायाँकन सुरु भएको फिल्मको लकडाउनको समय ५० प्रतिशत मात्र छायाँकन सकिएको थियो । अहिले फेरि सुरु भएको फिल्मको छायाँकन अझै सकिएको छैन । 

पोखरा, पाल्पा, चितवन, काठमाडौंलगायतका स्थानमा छायाँकन भएको फिल्मले अध्ययनका लागि विदेशीने नेपाली विद्यार्थीहरुको विषयवस्तु कथा बनाएको छ । 

नारायण इन्टरनेशनलको ब्यानरमा राजेश वंशल र नारायण रायमाझीको संयुक्त निर्माण रहेको फिल्ममा दीलिप रायमाझी, प्रशान्त तामाङ, प्रकाश सपूत, केकी अधिकारी, वर्षा सिवाकोटी, नीर शाह, सुशील पोखरेल, रमा थपलिया, देबेन्द्र बब्लूलगायतको अभिनय रहेको छ । गायक प्रकाश सपुत यसै फिल्मबाट अभिनेताको रुपमा देखिँदै छन् ।

फिल्ममा मानकृष्ण महर्जनको छायाँकन, अष्ट महर्जनको द्वन्द्व, बिबि अनुरागीको संगीत, गोविन्द राई र रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी तथा दीर्घ खड्काको सम्पादन रहनेछ । निर्देशक रायमाझीले यस अगाडि ‘गोर्खा पल्टन’, ‘परदेशी’ जस्ता सुपरहिट फिल्म दिएका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.