ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रचण्ड-माधव निकट युवा संघले निकालेको मसाल जुलुसमा प्रहरी हस्तक्षेप (तस्बिरमा हेर्नुस्)

person explore access_timeमाघ ८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । संसद विघटनको विरोधमा नेकपा–प्रचण्ड माधव पक्ष निकट राष्ट्रिय युवा संघले बिहीबार काठमाडौंका विभिन्न स्थानमा मसाल जुलुस निकालेको छ । बबरमहलबाट निकालेको मसाल जुलुसमा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेर तितरवितर पार्दा  प्रदर्शनकारीहरुको एक टोली बानेश्वरतिर लागेको थियो भने अर्को टोली माइतीघरतिर लागेको थियो ।

बिहिबारै कोटेश्वर कलंकी लगायतका स्थानमा पनि मसाल जुलुस निकालेको युवा संघले जनाएको छ । ओलीको संसद विघटन गर्ने कदम प्रतिगामी, असंवैधानिक र अलोकतान्त्रिक भन्दै बिहीबार मसाल जुलुस प्रदर्शन गर्नुका साथै देशभर व्यानरसहित कालो बेलुन उडाएको युवा संघका केन्द्रीय सदस्य पुष्प ओलीले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.