केन्द्रीय संस्करण

हामी नेपालीको सद्भावना दूतमा घले

person explore access_timeमाघ ८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । विश्वभरका नेपालीहरुलाई जोड्ने अभियानमा रहेको ‘हामी नेपाली ग्लोबल’ को केन्द्रीय कार्यसमितिले एटलान्टा निवासी सामाजिक अभियन्ता तथा व्यवसायी राजा घलेलाई अमेरिकाको नर्थ तथा साउथको  सद्भावना दूत नियुक्त गरेको छ ।

डायस्पोरास्थित नेपाली समुदायको विकासमा सक्रिय रहेकाले घलेलाई सम्मान गरिएको संस्थाका अध्यक्ष अमृत लामाद्धारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।  घले अमेरिकाको दक्षिण–पूर्वी क्षेत्रका लागि नेपाल पर्यटन बोर्डका सद्भावना दूत समेत हुन् । ‘हामी नेपाली ग्लोबल’ को सद्भावना दूत बन्न पाउँदा गर्व र खुसी लागेको प्रतिक्रिया घलेले दिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.