ad
केन्द्रीय संस्करण

जनकपुरबाट दुई थान हतियारसहित एक युवक पक्राउ

person explore access_timeमाघ ६, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । दुई थान पेस्तोलसहित धनुषा प्रहरीले एक युवकलाई जनकपुरबाट पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा धनुषाको लक्ष्मीनिया गाउँपालिका– १ स्थित सोहनी बस्ने १८ वर्षीय विवेक यादव रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाका प्रवक्ता तथा प्रहरी नायव उपरिक्षक मकेन्द्र कुमार मिश्रले जानकारी दिए ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाबाट खटिएको टोलीले जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १९ स्थित  बावनबिग्हा जाने बाटोबाट मंगलबार उनलाई पक्राउ गरेको प्रवक्ता मिश्रले बताए । गोप्य सूचनाको आधारमा हतियार ओसारपसार गरिरहेको खबर प्राप्त पश्चात् उक्त टोलीले आरोपित युवक विवेक यादवलाई पक्राउ गरेको उनले स्पष्ट पारे ।

हतियार सहित पक्राउ परेका आरोपित यादवलाई आवश्यक कारवाहीका लागि प्रक्रिया अघि बढाइएको र घटना सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रवक्ता मिश्रले जनाए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.