ad
x

‘डिसेम्बर फल्स’ को छायाँकन पोखराबाट सुरु

person explore access_timeमाघ ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । फिल्म ‘डिसेम्बर फल्स’ को पनि छायाँकन सुरु भएको छ । अभिनेता आर्यन सिग्देल र अभिनेत्री उपासनासिंह ठकुरीको अभिनय रहने फिल्मको छायाँकन केही दिन अगाडी पोखरबाट सुरु भएको हो ।
पोखरापछि फिल्मको छायाँकन मुस्ताङमा हुने निर्माता लक्ष्मण रिजालले बताए ।


फिल्ममा आर्यन र उपासनाको अलवा सलोन बस्नेत, शिवहरि पौडेल, दयाराम दाहाल, नरेश भट्टराईलगायतको पनि अभिनय रहनेछ । राम प्रसाद रिजालको प्रस्तुतिमा राजकुमार भट्ट निर्माता रहेको फिल्मको पटकथा तथा संवाद केदार भुषालले तयार गरेका हुन् । रोमान्टिक थ्रिलर जनरामा निर्माण हुने फिल्मको निर्देशन प्रविन झाले गर्दैछन् ।विपिका खनालको कथा रहेको फिल्ममा फिल्मका गीतमा दीपक शर्मा र कोसिस क्षेत्रीको संगीत भरेका छन् । अर्को वर्ष (२०७८) को साउन १ गतेलाई फिल्मको प्रदर्शन मिति तोकिएको छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X