ad
केन्द्रीय संस्करण

उद्योग बाणिज्य संघ लुम्बिनी प्रदेशमा सपथग्रहण तथा पद हस्तान्तरण

person explore access_timeमाघ ५, २०७७ chat_bubble_outline0

नेपाल उद्योग बाणिज्य संघ लुम्बिनी प्रदेशको सपथग्रहण तथा पद हस्तान्तरण कार्यक्रम आज बुटवलमा भएको छ । पदहस्तारण कार्यक्रममा बोल्दै नवनिर्वाचित अध्यक्ष कृष्णप्रसाद शर्माले यो प्रदेशमा निजी क्षेत्रका तमाम समस्या भएपनि तीनै तहका सरकारसँग मिलेर अगाडि बढ्न आवश्यक रहेको बताए ।

नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघ  लुम्बिनी प्रदेशका निवर्तमान अध्यक्ष  गुणनिधि तिवारीले सातवटा प्रदेशमध्ये लुम्बिनी प्रदेश धेरै राम्रो र सम्भावना भए्को प्रदेश भएकको वताए ।

कार्यक्रममा केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र कुमार श्रेष्ठ  बुटवल उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष खिम बहादुर हमाल, सिद्वार्थनगर उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष  कुल प्रसाद न्यौपाने, व्यवसायी बालकृष्ण सुवेदी, कृष्णकुमार श्रेष्ठ लगायतले बोल्दै लुम्बिनी  प्रदेशमा उद्योग, पर्यटन, कृषि लगायत क्षेत्रको राम्रो संभावना भएपनि सरकारका नीतीगत रुपमा उद्योगीहरुलाई प्रोत्साहान गर्ने  थप निती ल्याउनु पर्नेमा माग गरे । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.