ad
केन्द्रीय संस्करण

चार वटा कम्पनीको सेयर किन्ने आज अन्तिम दिन

person explore access_timeमाघ ५, २०७७ chat_bubble_outline0

एनआइसी एसिया बैंकले लिलामीमा ल्याएको ४ वटा कम्पनीको सेयर किन्ने आज (माघ ५ गते) अन्तिम दिन हो । एनआइसीले  पुस  २७ गतेबाट आफ्नो स्वामित्वमा रहेका ४ वटा कम्पनीको ६ लाख २३ हजार ८ सय ८० कित्ता संस्थापक सेयर लिलामीमा बिक्री खुला गरेको हो  ।

 बैंकले नागरिक लगानी कोषको २ लाख २ हजार ५ सय ६०, सूर्या लाइफ इन्सुरेन्सको १ लाख ८९ हजार ६ सय ६४, एसियन लाइफ इन्सुेन्सको १ लाख २८ हजार ७ सय ९० कित्ता र नेसनल लाइफ इन्सुरेन्सको १ लाख २ हजार ८ सय ६६ कित्ता सेयर लिलामीमा ल्याएको हो ।

 लगानीकर्ताले नागरिक लगानी कोषको सेयरमा न्यूनतम १५ सय ३०, सूर्या लाइफ इन्सुरेन्सको सेयरमा न्यूनतम ३ सय ५०, एसियनको सेयरमा न्यूनतम ४ सय ३३ रुपैयाँ र नेसनल लाइफ इन्सुरेन्समा न्यूनतम ५ सय ८ रुपैयाँ मूल्य राखेर आवेदन दिन सक्नेछन् । आज कार्यालय समयसम्म मात्र यसमा आवेदन दिन सकिनेछ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.