ad
केन्द्रीय संस्करण

रोकिएन सेयर बजारको वृद्धि, परिसूचक २३ सय भन्दा माथि

person explore access_timeमाघ ४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सेयर बजार परिसूचक (नेप्से) ले २ हजार ३ सयको बिन्दु पार गरेको छ । आइतबार नेप्से परिसूचक २८.४६ अंकले बढ्दा परिसूचक २ हजार ३ सय १८ दशमलव ६६ विन्दुमा पुगेको हो । यो सेयर बजारको इतिहासमा हालसम्मकै माथिल्लो विन्दु हो । 

आइतबार बजारमा ६ अर्ब ३७ करोड बराबरका १ लाख ५० हजार कित्ता सेयर कारोबार भएका छन् । कुल १७५ कम्पनीको कारोबारमा यो दिन १ सय १८ कम्पनीको मूल्य बढेको छ । ५२ कम्पनीको मूल्य घट्दा ५ कम्पनीको मूल्य स्थिर रहेको छ । 

आजको कारोबारमा हाइड्रोपावर बाहेक सबै उपसमूहमा सुधार देखिइएको छ । सल्ट ट्रेडिङ लगायतका १६ कम्पनीको मूल्यमा ९ प्रतिशत भन्दा धेरैले वृद्धि भएको छ । सबैभन्दा धेरै गिरावट चाहिँ युनाइटेड फाइनान्सको ५.७१ प्रतिशत भएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.