ad
x

‘आरम्भ’ले ल्यायो पहिलो गीत ‘रिमझिम मौसम’

person explore access_timeमाघ ४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शंकर अधिकारी घायलको प्रस्तुति, लेखन तथा निर्देशनमा तयार गीतका भएको फिल्म हो ‘आरम्भ’ । फिल्मले ‘रिमझिम मौसम’े भिडियो सार्वजनिक गर्दै प्रचार सुरु गरेको छ । गीतमा गायिका नित्याशिवाको स्वर सुन्न रहेको छ । शंकर अधिकारी घायलको शब्द तथा संगीत रहेको गीतमा भुपाल खालिङको संगीत संयोजन छ ।


प्रेमकथामा बनेको फिल्ममा कृष्ण पाण्डेको छायाँंकन, डिके हमालको नृत्य, देव महर्जनको द्वन्द तथा अन्जली थापाको सम्पादन रहेको छ । गीतमा फिल्मका मुख्य कलाकार विशाल अग्रवाल र अमृता मगरलाई देख्न सकिन्छ । मीनकुमार अधिकारी निर्माता रहेको फिल्मको राजु लामा स्याङरुम, रोशन पोख्रेल र लक्ष्मी कुँवर सह निर्माता हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X