ad
x

करिना कपुर र सैफ अली खान नयाँ घरमा सरे, यस्ता छन् विशेषता

person explore access_timeमाघ ४, २०७७ chat_bubble_outline0

करिनाले आफ्नो नयाँ घरको केही झलक इन्स्टाग्राम पोस्टमार्फत् सेयर गरेकी छिन् । उनको नयाँ घर उनको पुरानो घरभन्दा केही टाढा तर पुरानो घरभन्दा निकै ठूलो भएको बताइएको छ । 


इन्स्टाग्राममा राखिएको एउटा पोस्टमा उनले आफ्नो कोठाको फोटो सेयर गरेकी छिन् । ती तस्बिरमा उनको बेडको एउटा कुन, एउटा सिसाको ढोका जसमार्फत् छतमा जान सकिन्छ । टेरेसको भुइँ चेस बेर्ड जस्तो देखिन्छ र यसले रोयल लुक देखाउँछ । यस्तै केही फ्रेममा करिना कपुर, सैफ अली खान र उनका छोरा तैमुरको तस्बिर पनि छ । फोटो सेयर गर्दै उनले लेखेकी छिन्, ‘एउटा नयाँ सुरुवाततर्फ !’ यसमा करिना कपुरका फलोअर्सले उनलाई बधाई तथा शुभकामना पनि दिएका छन् । 

करिना कपुरकी दिदी करिष्मा कपुरले पनि उनको नयाँ घरको टेरेसबाट एउटा फोटो सेयर गरेकी छिन् र पोस्टलाई क्याप्सन दिँदै लेखेकी छिन्, ‘नयाँ सुरुवात सधैं विशेष नै हुन्छ ’

सैफ र करिनाको घरकी इन्टेरियर डिजाइनिङ गर्ने दर्शनी शाहले टाइम्स अफ इन्डियासँगको कुराकानीमा भनिन्, ‘सैफ र करिनाको नयाँ घर पनि एक तरिकाले पुरानै जस्तो छ । यसको एउटा कारण यो हो कि उनीहरु फर्च्यून हाइट्सस्थित घरमा निकै रमाइरहेका थिए । यसको डिजाइन र अन्य कुराका लागि उनीहरु निकै सहज थिए । यस्तोमा यो नयाँ घरमा सबै पुराना व्यवस्थासहित नयाँ आवश्यकतालाई पनि जोडिएको छ । विशेषगरी बच्चाको जन्मको हिसाबले घरलाई नयाँ तरिकाले तयार गरिएको छ । यसका साथै तैमुरका लागि पनि छुट्टै कोठा छ । यो घरमा बच्चाका लागि नर्सरी हुनेछ । पुरानो घरको तुलनामा यो घर निकै ठूलो हुनेछ । शानदार सिँढी, स्विमिङ पुल, आउटडोर एरिया र ओपन स्पेससहित यो घर निकै शानदार छ ।’


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।