केन्द्रीय संस्करण

तारुकाको भव्य गोरु जुधाई प्रतियोगितामा जे देखियो, २९ तस्बिरमा हेरौं

person explore access_timeमाघ १, २०७७ chat_bubble_outline0

नुवाकोट । धादिङसँग सीमा जोडिएको नुवाकोटको तारुकामा विगतका वर्षहरुमा झैं यस वर्षपनि माघे संक्रान्तिको अवसरमा गोरु जुधाई प्रतियोगिता भएको छ । भीडबाट हानिएको ढुंगा लागेर एक स्वंयसेवक सामान्य घाइते भएपछि गोरु जुधाई प्रतियोगिता केही बेर अवरुद्ध भएको थियो भने एउटा गोरु भीडतिर छिरेपछि केहीबेर दर्शकहरुको भागाभाग समेत भएको थियो । हेरौं यो वर्षको गोरु जुधाई प्रतियोगिता तस्बिरमा । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.