केन्द्रीय संस्करण

चिकित्सा शिक्षा आयोगले तोक्यो पिजी अध्ययनका लागि शुल्क

person explore access_timeपुस २८, २०७७ chat_bubble_outline0


 

काठमाडौं—चिकित्सा शिक्षा आयोगले स्नातकोत्तर (पिजी) तहको शुल्क तोकेको छ । आयोगका अनुसार एमडी एमएस क्लिनिकल र एमडीएस क्लिनिकल अध्ययनका लागि २२ लाख ९९ हजार शुल्क लाग्छ ।

एमडी आयुर्वेद अध्ययनका लागि ९ लाख २४ हजार ३ सय ६५,एमपीएचका लागि पनि ८ लाख ८८ हजार २ सय ५०, एमएन/एमएस्सी नर्सिङ अध्ययनका लागि भने ८ लाख ८८ हजार २ सय ५०, र एमफर्मामा अध्ययनका लागि ५ लाख १ हजार ६ सय रुपैयाँ निधारण गरेको छ । चिकित्सा शिक्षा आयोगले एमएस्सी एमएलटी, एमएस्सी एमआईटी, एमएस्सी मेडिकल माइक्रोबायोलोजीर/बायोकेमेस्ट्री र एमएस्सी बेसिक साइन्स अध्ययनका लागि ७ लाख ३१ हजार ५ सय रुपैयाँ शुल्क निधारण गरेको छ । रएमफिल क्लिनिकल साइकोलोजीका लागि भने २ लाख ९३ हजार ६ सय ४५ रुपैयाँ चिकित्सा शिक्षा आयोगले तोकेको छ ।

पिजी अध्ययनका लागि आयोगले १८,१९ र २० गते परीक्षा लिएर नतिजा प्रकाशित समेत गरिसकेको छ। आयोगका अनुसार छात्रवृत्ति बाहेकका सिटमा विश्ववद्यालय, प्रतिष्ठान तथा कलेजले यही शुल्क अनुसार विद्यार्थीसँग शुल्क लिनु पर्ने हुन्छ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.