ad
केन्द्रीय संस्करण

रेडियो क्यानाडाले एकता दिवसमा भर्चुअल अन्तरक्रिया कार्यक्रम गर्ने

person explore access_timeपुस २४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । २ सय ९८ औं पृथ्वी जयन्ती तथा राष्ट्रिय एकता दिवसको अवसरमा रेडियो क्यानाडाले भर्चुअल अन्तरक्रिया कार्यक्रम गर्ने भएको छ । आगामी पुस २६ अर्थात् जनवरी १० तारिखका दिन नेपाली समय अनुसार साँझ ८ बजेर ४५ देखि १० बजेर ४५ मिनेटसम्म भर्चुअल अन्तरक्रिया कार्यक्रम हुने भएको हो ।

यो कार्यक्रम अमेरिकी पूर्वीय समयअनुसार विहानको १० देखि १२ बजेसम्म आयोजना हुने जनाइएको छ । रोशन बस्नेत तथा रविमानसिङ्ग बस्नेतले आयोजना गर्नु हुने उक्त कार्यक्रममा विभिन्न व्यक्तिहरुले राष्ट्र निर्माता  पृथ्वीनारायण साहको योगदानको बारेमा चर्चा गर्ने आयोजक पक्षले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.