पीएसजी पोचेटिन्होको नेतृत्वमा

person explore access_timeपुस १९, २०७७ chat_bubble_outline0

 


टोटनह्यामका पूर्वप्रशिक्षक माउरिसियो पोचेटिन्हो पेरिस सेन्ट जर्मेनका म्यानेजर नियुक्त भएका छन् । थोमास टुचेलको स्थानमा पीएसजी पुगेका ४८ वर्षीय अर्जेन्टिनीले सन् २०२२ जुन ३० सम्म क्लबसँग सम्झौता गरेका छन् । करारमा एक वर्ष थप गर्न सकिने विकल्प पनि राखिएको छ । क्लबमा साढे दुई वर्ष बिताएका टुचेल गत डिसेम्बर २९ मा बर्खास्तीमा परेका थिए ।सन् २०१९ को नोभेम्बरमा स्पर्सबाट बर्खास्त भएयता पोचेटिन्हो कामविहीन थिए । पीएसजी हाल लिग वानको तेस्रो स्थानमा रहेको छ भने च्याम्पियन्स लिगको अन्तिम १६ मा फेब्रुअरी र मार्चमा बार्सिलोनाको सामना गर्दैछ ।पोचेटिन्होले सन् २००१ देखि २००३ सम्म पीएसजीमा खेलाडीका रुपमा बिताएका थिए । उनले आइतबार पहिलो प्रशिक्षण शुरु गर्नेछन् । नयाँ म्यानेजर नियुक्त भएपछि आफ्नो हृदयमा विशेष स्थानमा रहेको क्लबमा यो भूमिका निभाउन पाउँदा खुसी र गर्वान्वित महसुस गरेका बताए ।

उनले पीएजसीको वर्तमान टोलीमा ठूलो सम्भावना रहेको बताउँदै पीएसजीलाई सबै प्रतियोगितामा उत्कृष्ट नतिजा दिलाउन सक्दो प्रयास गर्ने बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।