ad
केन्द्रीय संस्करण

माइतीघरमा नौमती बाजा बजाएर विरोध प्रदर्शन (फोटोफिचर)

person explore access_timeपुस १५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । संसद विघटनको विरोधमा बृहत नागरिक आन्दोलनले नौमती बाजा बजाएर प्रतिगमन विरुद्ध प्रदर्शन गरेको छ । बुधबार माइतीघर मण्डलामा महिला नौमती बाजा समूहले नौमती बाजा घन्काएर कार्यक्रममा सहभागी नागरिक समाज, बुद्धिजिवी, विभिन्न पेशा व्यावसायीहरुलाई साथ दिए ।

बृहत नागरिक आन्दोलनले यसअघि शंख एपिसोड र डम्फु एपिसोड सहित विरोध प्रदर्शन गरिसकेको छ । नागरिक आन्दोलनले संसद पुनर्स्थापनाको भएर जनताको सार्वभौम अधिकार जनतामै नआएसम्म आन्दोलनलाई निरन्तरता दिने जनाउँदै आएको छ । प्रधानमन्त्री केपी ओली नेतृत्वको सरकारले पुस ५ गते संसद विघटनको सिफारिस गरेलगत्तै राष्ट्रपति भण्डारीले त्यसको सदर गरी २०७८ साल वैशाख १७ र २७ गते आम निर्वाचनको घोषणा गरिसकेकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.