ad
x

गोदावरीबाट ‘हिँड्दा हिँड्दै’ को सुटिङ सुरु

person explore access_timeपुस १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रेमकथामा बन्न लागेको फिल्म ‘हिँड्दा हिँड्दै’को सुटिङ सोमबारबाट सुरु भएको छ । गत असोजमा शुभमुर्हत गरिएको फिल्मको पहिलो दिन गोदावरीमा सुटिङ राखिएको प्रस्तुतकर्ता सुशील पंगेनीले जानकारी दिए ।
मिलन आलेमगरको निर्देशन रहेको फिल्ममा आकाश श्रेष्ठ, सलोन बस्नेत, नव अभिनेत्री रेखा शाह, सानिया खान, विकास थापामगर, विवेक रामदाम, ममता पौडेललगायतका कलाकारको अभिनय रहनेछ ।


फिल्मको लेखन समेत पंगेनीले गरेका हुन् । नारायण सुशील पंगेनी इन्टरटेन्मेन्टको ब्यानर र कोहलपुर मेडिकल कलेजसँगको सहकार्यमा निर्माणाधीन फिल्मको निर्मातामा प्रमोदकुमार तामाङ, राजकुमार थिङ र पारस गुरुङ रहेका छन् ।महादेव शाही सहनिर्माता रहेको फिल्म काठमाडांै र गाईघाटमा खिचिने छ । सुमनकुमार तण्डुकारको छायाँकन रहेको फिल्मका गीतमा किरण माइकलको संगीत र कबिराज गहतराजले कोरियोग्राफी रहनेछ । देव महर्जनले द्धन्द्ध निर्देशन रहने फिल्मको सुटिङ अवधि ३५ दिन तोकिएको छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X