केन्द्रीय संस्करण

‘अन्तिम’ को टिजरमा सलमान र आयुषको द्वन्द्व

person explore access_timeपुस ६, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । सलमान खानको फिल्म ‘अन्तिमः द फाइनल टु«थ’ अहिले चर्चामा रहेको छ । सलमान खान र आयुष शर्माको अभिनय रहने फिल्मको सुटिङ सुरु भएको केही समय पनि भएको छैन । तर पनि यसको टिजर रिलिज गरिएको छ । फिल्मको टिजर बाहिर बाउने बितिक्कै भाइरल समेत भएको छ ।

टिजरमा फिल्मको एक्सनका दृश्य समेत समेटिएका छन् । सलमान र आयुष एक अर्काेसँग लड्दै गरेको टिजरमा देखाइएको छ । फिल्ममा सलमानले सरदारको भूमिका निर्वाह गरेका छन् । आयुष भने बडी बिल्डरको लुक्समा देखिएका छन् । 

सलमानले टिजरलाई आफ्नो ट्वीटर एकाउन्टबाट पनि शेयर गरेका छन् । टिजर शेयर गर्दै उनले लेखेका छन्–‘अन्तिमको शुरुवात’ । फ्यानले टिजरलाई लाइक गर्दै कमेन्ट समेत गरेका छन् । फिल्ममा अविका गौर भने आयुष शर्माको अपोजिट भूमिकामा देखिनेछिन् ।

‘अन्तिम’ सलमान खानको प्रोडक्सनकै फिल्म हो । फिल्म अगस्ट २०२१मा रिलिज हुनसक्छ । महेश मान्जरेकरले फिल्मको निर्देशन गरेका हुन् । फिल्म २०१८ को सुपरहिट मराठी फिल्म ‘मुलशी’को रीमेक बताइएकोछ ।
 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.