केन्द्रीय संस्करण

१७ महिने कार्यकाललाई पूर्णविराम लगाउँदै पर्यटनमन्त्री भट्टराई बाहिरिए

person explore access_timeपुस ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । निवर्तमान संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री योगेशकुमार भट्टराईलाई मन्त्रालयले औपचारिक रुपमा विदाइ गरेको छ । सोमबार मन्त्रालयमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै मन्त्रालयले मन्त्री भट्टराईको विदाइ गरेको हो । 

मन्त्री भट्टराईको विदाइमा मन्त्रालयका सचिव यादव कोइरालाले नेपाली ढाका टोपीका साथै फुलगुच्छा र मायाको चिनो दिएर विदाइ गरे । साथै, मन्त्रालयका अन्य कर्मचारी, युनियन कर्मचारी संघठनका पदाधिकारी लगायतका व्यक्तित्वहरुले समेत मन्त्री भट्टराईलाई स–सम्मान विदाइ गरेका छन् ।

गत आइतबारको विकसित राजनीतिक घटनाक्रमसँगसँगै मन्त्री भट्टराईले हिजै आफ्नो राजीनामा घोषणा गरेका थिए । विदाई कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै मन्त्री भट्टराईले आफ्नो १७ महिने कार्यकालमा जति काम भएका छन् त्यो कोभिड–१९ को कठिन अवस्थामा पनि सन्तोषजनक भएको बताए ।

यद्यपि पर्यटन क्षेत्रको सुधारमा आफुले राखेको र लिएको  लक्ष्य राजनीतिक व्यवधान र परिस्थितिका कारण पूर्णरुपमा कार्यन्वयनमा ल्याउन नसकिएको मन्त्री भट्टराईले बताए । २०७७ साउन १५ गते मन्त्री भट्टराईले संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयको कार्यभार सम्हालेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.