केन्द्रीय संस्करण

करोड क्लबमा ‘सल्ला धुपैले’

person explore access_timeमंसिर १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । पछिल्लो समय नेपाली गीतहरुले युट्युवमा करोड बढी भ्युअर्स आउन थालेका छन् । यस्तैमा लोक तथा दोहोरी गीत ‘सल्ला धुपैले’ पनि करोड बढी भ्युअर्स पाएको छ । गीतमा गायक गणेश गुरुङ र गायिका बिष्णुमाया गुरुङको स्वरमा रहेको छ । गणेश गुरुङकै शब्द संकलन रहेको गीतमा कमल सौरागको संगीत संयोजन गरेका छ ।

गीतको भिडियो प्रकाश भट्टले निर्देशन गरेका हुन् । खेम गुरुङ, बिनित गुरुङ र साथीहरु अभिनय रहेको भिडियोमा राजेश घिमिरेको छायाँकन र विष्णु शर्माको सम्पादन छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.