केन्द्रीय संस्करण

फिल्म हल अझै नखोल्न सरकारको अनुरोध

person explore access_timeमंसिर १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोनाको कारण बन्द भएका सबै क्षेत्र खुलिसकेका छन् । तर, फिल्म क्षेत्र भने अझै खुल्न सकेको छैन । त्यसैले पनि फिल्मसँग सम्बन्धित सबै संघसंस्था फिल्म क्षेत्र खोल्नतिर लागि परेका छन् । सरकारले भने अझै फिल्म हल नखोल्न आग्रह गरेको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा.जागेश्वर गौतमले स्वास्थ्य मन्त्रालयको बुधबारको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा अझै फिल्म हल नखोल्न आग्रह गरेका हुन् ।  उनले संक्रमणको अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै सिनेमा हल, रात्रीकालिन व्यवसाय, धेरै मानिसहरु भेला हुने र जनस्वास्थ्यका मापदण्डहरु उल्लंघन हुने खालका संस्था तथा व्यवसायीहरु नखोल्न आग्रह गरेका हुन् ।

अझैं १५ दिन स्वास्थ्य मापदण्ड कडाइका साथ लागू गर्नुपर्नेमा समेत उनको जोड रहेको थियो । कार्यक्रममा गौतमले सभा, सम्मेलन, भेला, धर्ना, घेराउ जस्ता क्रियाकलाप समेत नगर्न सुझाएका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.