केन्द्रीय संस्करण

अब सीडीओलाई तनहुँ बस्ने अधिकार छैन :  प्रदीप पौडेल

person explore access_timeमंसिर १८, २०७७ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य प्रदीप पौडेलले इदि अमिन र प्रधानमन्त्री केपी ओलीमा कुनै फरक नभएको बताएका छन् । तनहुँमा बुधवार प्रशासनले रोकेको पुल उद्घाटन कार्यक्रममा केन्द्रीय सदस्य पौडेलले ओलीले संविधान कानुन सबै आफै हुँ भन्ने अहम् देखाउन थालेको भन्दै इदि अमिन र उनीमा कुनै फरक नभएको बताए ।

उनले तनहुँका सीडीओ सागर आचार्यलाई तत्काल तनहुँबाट सरुवा मागेर जान पनि सुझाव दिए ।  

सीडीओ आचार्यसँग सीडीओ हुने योग्यता नपुगेको आरोप लगाउँदै पाैडेलले भने, ‘सीडीओ साव अब तनहुँमा नबस्नुहोला । रामचन्द्र पौडेल जत्तिको मान्छेलाई मैले पुल उद्घाटन गर्नबाट रोक्न मिल्दैन भनेर माथिल्लो निकायमा भन्न सक्नुभएन । हिजो पुल उद्घाटन गर्नबाट रोक्न निषेधाज्ञा जारी गर्नुभयो, रामचन्द्र पौडेललाई पक्राउ गर्नुभयो । आज खै सकेको ? जनसागर देखेर डराउनुुभयो । त्यसैले तपाईसँग सीडीओ हुने योग्यता रहेनछ, अब तनहुँमा नबस्नुहोला ।’
उनले तनहुँका सांसद किसान श्रेष्ठ पञ्चायत र  गणतन्त्रमा पनि नलडेको व्यक्ति भएकाे दावी गरे । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.