केन्द्रीय संस्करण

कम्युनिस्ट सरकारले एकदलीय सत्ताको जस्तो दम्भ देखायो : नेता नेपाली

person explore access_timeमंसिर १७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाली काङ्ग्रेस संसदीय दल गण्डकीले  वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेललाई पक्राउ गरिएको भत्सर्ना गरेको छ । मोटरेवल पुल उद्घाटन गर्न पुगेका पौडेललाई स्थानीय प्रशासनको आदेशमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँले आज दिउँसो नियन्त्रणमा लिएको छ । 

दलका नेता कृष्णचन्द्र नेपालीले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै कम्युनिस्ट सरकारले एकदलीय सत्ताको जस्तो दम्भ देखाएको बताए । 'सत्तारुढ दलको आपसी खिचातानीले सिङ्गो सिस्टमप्रति नै वितृष्णा बढाइरहेको अवस्थामा एकदलीय कम्युनिस्ट चरित्र प्रदर्शन गर्दै प्रशासनले जुन नाङ्गो दमन गर्‍यो त्यसको घोर भत्सर्ना गर्दछु,' विज्ञप्तिमा भनिएको छ । 

आइन्दा यस्तो नगर्न चेतावनी दिँदै उनले  पक्राउ परेका नेता पौडेलको तत्काल रिहाइको माग समेत गरे ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.