केन्द्रीय संस्करण

अभिनेता राहुल रोयलाई ‘ब्रेन स्ट्रोक’, अस्पताल भर्ना

person explore access_timeमंसिर १५, २०७७ chat_bubble_outline0

आशिकी फिल्मबाट चर्चाको उत्कर्षमा पुगेका अभिनेता राहुल रोयलाई फिल्मको सुटिङको क्रममा ब्रेन स्ट्रोक भएको छ । उनी हाल मुम्बईको नानावटी अस्पतालमा भर्ना भएका छन् । उनको स्थिती हाल स्थिर बताइएको छ । राहुल कारगितमा फिल्म एलएसीः लिभ द ब्याटलको सुटिङ गरिरहेका थिए । सुटिङकै क्रममा उनको स्वास्थ्य बिग्रिएको थियो र उनलाई अस्पताल भर्ना गरियो ।

सबैभन्दा पहिला नाना पाटेकर र उनका छोरा मलहारले राहुलको मद्दत गरेका थिए । उनीहरुले नै राहुल रोयलाई अस्पताल भर्ना गर्नका लागि फोन गरे ।

सह–कर्मी निशान्तले यसो भनेः

फिल्म एलएसीः लिभ द ब्याटलमा बिग बस फेम अभिनेता निशान्त मलकानी पनि छन् । उनले राहुल रोयको शीघ्र स्वास्थ्य लाभका कामना गरेका छन् । निशान्तले टाइम्स अफ इन्डियासँगको कुराकानीमा भने, ‘घटना मंगलबारको हो । हामी सोमबार राती सुत्न जाँदा सम्म पनि उनी ठिक थिए । मलाई लाग्छ कि उनको स्वास्थ्यमा मौसमका कारण पनि खराबी आयो । हामी सुटिङ गरिरहेको स्थान कारगिलमा तापक्रम –१५ डिग्री सेन्टिग्रेड छ ।

उनले थपे, ‘मंगलबार राहुलको स्वास्थ्य थोरै ठिक थिएन । उनले डायलग राम्रोसँग भन्न नसकेको हामीले थाहा पायौं । उनले डायलग बिर्सिएका होइनन्, उनलाई वाक्य पूरा गर्न गाह्रो भइरहेको थियो । बेलुका हुँदासम्म उनको स्थिती खराब हुन थालिसकेको थियो । ’

राहुललाई कारगिलको मिलिट्री अस्पताल पठाइएको थियो । राहुलको स्थिती बुझ्नका लागि बुधबार बिहान एक सिटी स्क्यान गरिएको थियो । सेनाको मद्दतले बिहिबार हेलिकोप्टरमार्फत् श्रीनगर पुर्याइयो जहाँबाट उनलाई मुम्बईको नानावटी अस्पतालको आइसीयूमा राखिएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.