केन्द्रीय संस्करण

रोल्वालिङ अस्पतालमा शारीरिक रुपमा अशक्तलाई ५० प्रतिशत छुट

person explore access_timeमंसिर ७, २०७७ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्बिर

चरिकोट । दोलखाको उत्तरी क्षेत्र सिङ्गटीस्थित रोल्वालिङ सामुदायिक अस्पतालले शारीरिक रुपमा अशक्त रहेका नागरिकको उपचारमा ५० प्रतिशत छुट दिदैं आएको छ । नेपाल सरकारबाट नागरिकलाई दिने सिएमसी, गर्भवती सेवा प्राइभेट अस्पताल रोल्वालिङ सामुदायिक अस्पतालले दिँदै आएको छ ।

दुर्गम गाउँमा रहेको अस्पतालले थाइराइडको चेकजाँच गरी एक घण्टामै नागरिकलाई रिपोर्ट दिने गरेको अस्पतालका प्रोपाइटर सुब्बा खड्काले जानकारी दिए ।  दुर्गम  भेगका नागरिकले सुविधायुक्त स्वास्थ्य सेवा  पाएका छन् ।

 पन्ध्र श्ययाको सो अस्पतालले आकस्मिक, बहिरङ्ग, अन्तरङ्ग, निदानात्मक, शल्यक्रिया, सघन उपचार र प्रवद्र्धनात्मक तथा प्रतिरोधात्मक सेवा उपलब्ध गराउनुका साथै, विशेषज्ञ, फार्मेसी र फिजियोथेरापी सेवा तथा वातावरण व्यवस्थापन सेवा प्रदान गर्दै आएको छ । दोलखाको कालीञ्चोक, बिगु र गौरिशङ्कर गाउँपालिकाका  करीब ८० हजार नागरिक यो अस्पतालबाट लाभान्वित हुँदै आएका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.