केन्द्रीय संस्करण

कोभिड अस्पतालले निःशुल्क परीक्षण र उपचार नगरेको गुनासो

person explore access_timeमंसिर ४, २०७७ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरस (कोभिड—१९) को लक्षण देखिएका व्यक्तिहरुको निःशुुल्क परीक्षण र उपचार गर्न स्वास्थ्य तथा जससंख्या मन्त्रालयले निर्देशन दिएपनि कतिपय अस्पतालहरुले अटेरी गरेको पाइएको छ । ‘कोभिड अस्पतालहरुले कोरोना भाइरस कोभिड—१९ संक्रमणको उपचार बापत अस्पतालहरुलाई अनुदान उपलब्ध गराउने सम्बन्धी आदेश, २०७७’ पारिमार्जन गरेर स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले कोभिड उपचारका लागि सूचीकृत अस्पतालहरुलाई कोभिडको लक्षण वा चिन्न देखिएका व्यक्तिहरुको परीक्षण  र उपचार निःशुल्क गर्न भने पनि केही अस्पतालहरुले सरकारको आदेशलाई पालना गरेको जनगुनासो आएको मन्त्रालयका सहप्रवक्ता समीरकुमार अधिकारीले बताए । 

यस्तै कोरोना बीमा गरेकाहरुको हकमा बीमा रकमबाट योगदान गर्न चाहनेले योगदान गर्न सक्ने भनेर परिपत्र गरे पनि केही अस्पतालहरुले यस अनुसार पनि नगरेको पाइएको उनले बताए । सम्बन्धित सबै अस्पतालहरुलाई निःशुल्क उपचार गर्न मन्त्रालयले निर्देशन दिनुका साथै नियम अनुसार निःशुल्क उपचार गर्ने अस्पतालहरुलाई शोधभर्ना रकम उपलब्ध गराइने उनले बताए । 

नियम विपरित गर्ने अस्पताललाई कारबाही गर्ने मन्त्रालयले चेतावनी दिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.