बुटवलमा जुवा खेलिरहेका ६ जना पक्राउ, ६ लाख रुपैयाँ बरामद

person explore access_timeमंसिर २, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौँ । ६ लाख रुपैयाँ नगदसहित जुवा खेल्ने ६ जनालाई प्रहरीले सोमबार साँझ रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका–११ माझगाउँस्थित एक होटलबाट पक्राउ गरेको छ ।


पक्राउ पर्नेहरुमा बुटवल–४ बस्ने होम क्षेत्री, बुटवल–११ का राजेश रसाईली, धीरज प्रधान, कुशल थापा, आकाश खत्री र बुटवल–९ का संविधान खत्री रहेको रुपन्देहीका प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) तथा प्रवक्ता खड्कबहादुर खत्रीले बताए ।होटल होन्डामा जुवातास खेलिरहेको भन्ने गोप्य सूचनाको आधारमा होटलमा छापा मार्दा ६ जना पक्राउ परेको खत्रीले जानकारी दिए । उक्त होटलमा संगठित ढंगले जुवा सञ्चालन भइरहेको सूचना प्रहरीलाई एक साताअघि आएको थियो ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।