केन्द्रीय संस्करण

दिपावलीपछिको झिलीमिली काठमाडौं उपत्यका, हेर्नुहोस् १२ तस्बिर

person explore access_timeकात्तिक २९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । आज हिन्दुहरुको महान पर्व तिहारको तेश्रो दिन । सबै हिन्दु धर्माबलम्बीहरुले घर घरमा धनधान्यकी देवी लक्ष्मीको पुजा अर्चना गरेर मनाएका छन् । भव्य दिपावलीसहित सबैले लक्ष्मीको पुजा गरेका छन् । सोही क्रममा काठमाडौं उपत्यकामा पनि भव्य रुपमा दिपावली मनाइएको छ ।

उपत्यकाका तीनवटै जिल्ला काठमाडौं, भक्तपुर र ललितपुरमा हिन्दुहरुले भव्य दिपावलीसहित लक्ष्मीपुजा गरेका छन् । दिपावलीसहितको भव्य काठमाडौं उपत्यकालाई हामीले क्यामेरमा कैद गरेका छौ । हेर्नुहोस् दिपावलीका बेला उपत्यकाको भव्य दृष्य । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.