केन्द्रीय संस्करण

यौनशोषणको आरोप : पायलविरुद्ध कानुनी कारवाहीको तयारीमा अनुराग कश्यप

person explore access_timeकात्तिक १२, २०७७ chat_bubble_outline0

पायल घोषले एक महिनाअघि निर्देशक अनुराग कश्यपमाथि यौनशोषणको आरोप लगाएकी थिइन् । कश्यप अब यस मुद्दामा आरपारको लडाइँको तयारीमा छन् । एक महिनासम्म प्रमाण जुटाउन लागी परेका कश्यप अब कानुनी कारवाहीका लागि अदालत जाने तयारी गरिरहेको मिडिया रिपार्ट आएको छ ।

स्रोतका अनुसार कश्यपलाई आफ्नोभन्दा पनि परिवारको चिन्ता छ । यो आरोपले उनको परिवारलाई ठेस पुगेको छ । कश्यपका अनुसार यो उनको प्रतिष्ठाको पनि प्रश्न हो । यो आरोपले ती सबै कुराबारे प्रश्न उठाएको छ जसका लागि आफू पुरा जीवन उभिएको उनको भनाइ छ । कश्यपले एक झुठका कारण आफ्नो प्रतिष्ठा बर्बाद हुन नदिने बताएका छन् । आफूले न्याय नपाएसम्म लड्ने उनले बताएका छन् ।

कश्यपका निकटस्तका अनुसार उनले आफू निर्दोष भएको प्रमाण जुटाएका छन् । यस्तोमा अब पायलसँग उनीविरुद्ध लगाएको आरोपबारे कस्तो प्रमाण छ भन्ने प्रश्न उठेको छ ।

पायलले यस मामिलामा ऋचा चड्ढाको नाम पनि लिएकी थिइन् । तर, पछि ऋचाले मानहानीको मुद्दा हालेपछि उनले माफी माग्न परेको थियो । हाल पायल केन्द्रीय मन्त्री रामदास आठवलेको पार्टी आरपीआईसँग आबद्ध भएकी छन् । उनलाई पार्टीमा महिला विभागको अध्यक्ष बनाइएको छ । यस मामिलामा मुम्बई प्रहरीले उनलाई करिब ८ घण्टा सोधपुछ गरेको थियो ।

दैनिक भास्कर

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.