केन्द्रीय संस्करण

मुख्यमन्त्री शाहीलाई गुलाबजंग शाहको कारवाही फिर्ता गर्न ओलीको निर्देशन (निर्देशनको पत्रसहित)

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कर्णालीका प्रमुख सचेतक गुलावजंग शाहमाथिको कारवाही फिर्ता लिन निर्देशन दिएका छन् । ओलीले शुक्रबार कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहलाई निर्देशनात्मक पत्र पठाउदै शाहलाई पूर्ववत प्रमुख सचेतकको जिम्मेवारीमा स्थापित गर्न निर्देशन दिएका हुन् । 

जवकी शुक्रबार बसेको प्रदेश सभा दलको बैठकले मुख्यमन्त्री शाही विरुद्धको अविस्वास प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकार गरिसकेको छ । यो सँगै नेकपा कर्णाली प्रदेशसभा दलको प्रमुख सचेतकमा सीता नेपालीले बैधानिकता पाइसकेकी छन् । 


‘अनुशासित तवरले प्रमुख सचेतकको जिम्मेवारी सम्हालिरहनु भएको र मुख्यमन्त्रीविरुद्ध अविश्वासको प्रस्तावमा हस्ताक्षर गर्न असहमत रहनुभएका नेपाल कम्युनस्टि पार्टी (नेकपा) प्रदेश सभा दल कर्णालीका प्रमुख सचेतक गुलावजंग शाहमाथि तपाइले गरेको कारवाही फिर्ता लिन र उहाँलाई पूर्ववत प्रमुख सचेतकको जिम्मेवारीमा स्थापित गर्न निर्देशित गर्दछु’, ओलीले कार्तिक ५ गतेको मितिमा लेखेको पत्र मुख्यमन्त्रीलाई शुक्रबार पठाएका हुन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.