केन्द्रीय संस्करण

भिसाका लागि लाइनमा बसेका अफगानीबीच एकाएक भागदौड,  कम्तिमा १५ को मृत्यु

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७७ chat_bubble_outline0

अफगानिस्तानको पूर्वी नान्गरहार प्रान्तबाट पाकिस्तान जानका लागि भिसाको प्रतिक्षा गरिरहेका नागरिकहरुबीच एकाएक भागदौड मच्चिँदा १५ जनाको मृत्यु भएको छ । बुधबार एक रंगशालामा हजारौं अफगानीहरु पाकिस्तान जाने भिसाको प्रतिक्षामा थिए । उनीहरुबीच एकाएक भागदौड मच्चिदा कम्तिमा ११ महिलासहित १५ मानिसको मृत्यु भएको हो । 

नान्गरहारका गर्भनर अताउल्लाह खोग्यानीका अनुसार यस भागदौडमा परेर १३ जनाभन्दा धेरै घाइते भएका छन् । यसमा पनि अधिकांश संख्या महिलाकै छ । खोग्यानीका अनुसार मारिनेमा वृद्धवृद्धाको संख्या धेरै छ । 

बुधबारै  उत्तरी अफगानिस्तानमा तालिवानको हमलाबाट ३४ जना प्रहरीको मृत्यु भएको छ । ताखर प्रान्तस्थित एक स्थानीय अस्पतालका निर्देशक रहिम बाखिश दानिशले यसको जानकारी दिएका हुन् । उनका अनुसार घटनामा आठभन्दा धेरै सुरक्षाकर्मी घाइते भएका छन् ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.