केन्द्रीय संस्करण

बार्साको जीतमा मेस्सीको नयाँ कीर्तिमान

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७७ chat_bubble_outline0

कप्तान लियोनेल मेस्सी कीर्तिमानी १६ औँ च्याम्पियन्स लिग सिजनमा गोल गरेपछि बार्सिलोनाले फेरेंकभारोसलाई पराजित गर्दै च्याम्पियन्स लिगको नयाँ सिजनमा विजयी सुरुवात गरेको छ । मंगलबार राति भएको खेलमा बार्सा ५–१ को विशाल अन्तरले विजयी भएको हो ।

मेस्सीले खेलमा २७ औँ मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै बार्सालाई अग्रता दिलाएका थिए । योसँगै मेस्सीले सबैभन्दा धेरै फरक–फरक च्याम्पियन्स लिगको सिजनमा गोल गर्ने म्यान्चेस्टर युनाइटेडका पूर्वविंगर रायन गिग्सको कीर्तिमान बराबरी गरेका छन् । पहिलो हाफ सकिन लाग्दा अन्सु फातीले बार्साको अग्रता दोब्बर बनाए ।

दोस्रो हाफमा फिलिपे काउटिन्होले बार्साको तेस्रो गोल थपे । तर, खेलको ६८ औँ मिनेटमा जेरार्ड पिके रातो कार्ड खाँदै बाहिरिए भने इहोर खाकातिनले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै बार्साको अग्रता कम गर्ने प्रयास गरे । लगत्तै, १७ वर्षीय पेड्री र ओसमान डेम्बेलेले गोल थप्दै बार्साको सहज जीत सुनिश्चित गरे ।

समूहकै अर्को खेलमा युभेन्टसले डाइनामो किएभलाई २–० गोलअन्तरले पराजित गर्यो । युभेन्टसको जीतमा दुवै गोल अल्भारो मोराटाले गरे ।

कोरोनाभाइरसको संक्रमण पुष्टि भएपछि क्रिस्टियानो रोनाल्डो भने टोलीमा थिएनन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.