के डिजिटल डेब्यूका लागि २० करोड पारिश्रमिक लिइरहेका छन् कपिल शर्मा ?

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७७ chat_bubble_outline0

हास्यकलाकार कपिल शर्मा टिभी इन्डष्ट्रिका चर्चित हस्ती हुन् । उनले टेलिभिजनमा त आफ्नो क्षमता पुष्टि गरिसकेका छन्, त्यस्तै बलिउड सेलिब्रिटी बीच पनि उनी निकै चर्चित छन् । कपिल वेब सिरिजमार्फत् चाँडै नै डिजिटल डेब्यू गर्ने तयारीमा छन् । तर रोचक कुरा के छ भने यो डेब्यूका लागि उनी २० करोड भारु पारिश्रमिक लिँदैछन् ।

हालै द कपिल शर्मा शोको एक एपिसोडमा कृष्णा अभिषेकले यो कुराको खुलासा गरेका हुन् । कृष्णाले मस्ती गर्दै कपिल शर्मा ओटीटी प्लेटफर्ममा आफ्नो डिजिटल डेब्यूका लागि २० करोड भारु दिने भएका छन् । यद्यपि, कृष्णाले यो कुरा मजाकमा मात्रै भनेका थिए तर यति ठूलो रकमको कुराले मानिसहरुको कान भने ठाडो भएको छ ।

कार्यक्रमको विषयमा सुरु भयो विवादः

द कपिल शर्मा शोमा महाभारतको सेलिब्रिटीको विषयमा चर्चा भएको थियो । वास्तवमा, कार्यक्रममा महाभारत सिरियलको कास्ट नितिश भारद्वाज, गजेन्द्र चौहान, पुनित इस्सर आदि पुगेका थिए । मुकेशले कार्यक्रमलाई वाहियत भएको बताउँदै जान अस्विकार गरेका थिए ।

उनको यो बयानपछि कलाकारबीच बहसबाजी सुरु भएको थियो । गजेन्द्र र मुकेशबीच कार्यक्रमको बीचमा वाक्युद्ध सुरु भएको थियो  । नितिश भारद्वाजले पनि यसमा आफ्नो पक्ष राखेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।