ad

मुम्बईविरुद्ध कोलकाता ब्याटिङमा : आईपीएलमा मोर्गनको कप्तानी परिक्षा

person explore access_timeअसोज ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं ।  युएईमा जारी १३ औं संस्करणको इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) टी ट्वान्टी क्रिकेटमा  मुम्बई इन्डियन्स र कोलकत्ता नाइट राइडर्सबीच प्रतिस्पर्धा भइरहेको छ ।


शेख जायद स्टेडियम आबूधाबीमा कोलकाताले टस जितेर पहिला ब्याटिङ राजेको छ । यता कोलकाताले टोलीमा दुई परिवर्तन गरेको छ  भने मुम्बईले एक परिवर्तन गरेको छ । कोलकाताको टोलीबाट अष्ट्रेलिया स्पिन अलराउन्डर क्रिस गिनलाई डेब्यु गराएको छ । ग्रिनलाई ओपनर टम ब्यान्टनको स्थानमा मौका दिएको हो । पछिल्लो समय राम्रो प्रर्दशन गर्दै आएका ग्रिनले तल्लोक्रममा राम्रो ब्याटिङ गर्ने गर्दछन् । त्यस्तै अर्का तीव्र गतिका बलर कमलेश नगरकोटीको स्थानमा शिवम माभीलाई मौका दिएको छ । यस्तै मुम्बईले तीव्र गतिका बलर जेम्स प्याटिनसनको स्थानमा अलराउन्डर नाथन कुल्टर नाइललाई मौका दिएको छ । मुम्बई छैटौं र कोलकाता पाँचौ जितको खोजीमा छ । अघिल्ला ७ खेलमा ५ जितसहित १० अंक जोडेर मुम्बई दोस्रो स्थानमा  छ भने कोलकत्ताले ७ खेलमा ८ अंक जोडेको छ र चौंथो स्थानमा छ । मुम्बई कोलकत्तालाई हराएर शीर्ष स्थानमा उक्लन चाहन्छ  भने कोलकत्ता मुम्बईलाई हराएर शीर्ष टोलिसँगको अंक दुरी कम गर्न चाहन्छ । आजबाट कोलकाताको कप्तानी इग्ल्यान्डका ओईन मोर्गनले सम्हालेका छन् । विश्वकप च्याम्पियन कप्तान मोर्गनलाई आफ्नो पहिलो कप्तानीमै मुम्बईको बलियो चुनौती हुनेछ ।मोर्गनको कप्तानीमा गतवर्ष इंग्ल्यान्डले एक दिवसिय विश्वकप जितेको थियो । आइपिएलमा मोर्गनको कप्तानी परिक्षा हुनेछ । नियमित कप्तान दिनेश कार्तिकले आफ्नो ब्याटिङमा ध्यान केन्द्रित गर्न नेतृत्व त्याग्दै मुम्बईसँगको खेल अघि मोर्गनलाई कप्तानी दिएका हुन् ।इंग्ल्यान्डका सफल ब्याट्सम्यान तथा कप्तान मोर्गनको नेतृत्वले कोलकात थप मजबुत हुने आशा गरिएको छ । आइपिएलमा यी दुई टोलीबीच कुल २६ खेल भएको छ । जसमा मुम्बई २० खेलमा विजयी हासिल गर्दा  कोलकात ६ खेलमा विजयी भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।