ad
x

उमेरको भिन्नतालाई वास्ता नगरी विवाह गरेका यी जोडी, दर्शकमाझ छन् चर्चित

person explore access_timeअसोज २८, २०७७ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरसका कारण थुप्रै मानिसहरुको विवाहमा ब्रेक लागेको छ । विवाहको मौसम सुरु हुनै लाग्दा बलिउड फिल्म इन्डष्ट्रिका सिंगल पनि अब मिंगल हुने तयारीमा छन् । हालै बलिउड गायिका नेहा कक्कडको विवाहले निकै चर्चा पाएको छ । भारतीय मिडियामा प्रकाशित समाचारका अनुसार नेहा कक्कड र पंजाबी गायक रोहनप्रीत सिंह चाँडै नै विवाह बन्धनमा बाँधिदैछन् ।


हाल उनीहरुको विवाहका लागि कुनै निश्चित मिति तय भइसकेको छैन तर स्रोतका अनुसार नेहा र रोहनप्रितको विवाह अक्टोबर २४ मा सम्पन्न हुनेछ । यी दुईको विवाह यसकारण पनि चर्चामा छ कि नेहा रोहनप्रितभन्दा सात वर्ष जेठी छिन् । नेहा ३२ वर्षकी छिन् भने रोहनप्रित २५ वर्षका । नेपाली समाज झैं भारतीय समाजमा पनि श्रीमानभन्दा श्रीमतीको उमेर बढी भए, यो असाधारण हुन्छ त्यसैले चर्चाको विषय बन्ने गर्छ । तर विवाह भनेको दुई आत्माको मिलन हो । एक अर्कामा पारस्परीक विश्वास, सम्मान र प्रेम छ भने उमेर त के ‘इन्द्रको बाउ चन्द्र’ आएपनि केही लाग्दैन । श्रीमान् श्रीमतीभन्दा २० वर्ष जेठो हुँदा पनि सामान्य मान्ने हाम्रो समाजले श्रीमती जेठी हुँदा पनि यसलाई सामान्य रुपमा नै हेर्नुपर्दछ । आखिर जेठी श्रीमती विवाह गर्दा आकाश नै खस्ने पनि त होइन । कान्छा श्रीमान भएका श्रीमती र उनीहरुको जोडी उदाहरणीय बनेको छ । जेठा श्रीमान् विवाह गरेका सबै श्रीमती खुसी र सुखी छन् भन्नु पनि गलत हुनेछ । महत्पपूर्ण कुरा भनेको माया हो, प्रेम हो, सद्भाव हो र एकअर्कालाई दिने सम्मान हो ।यहाँ आज हामी त्यस्तै जोडीबारे चर्चा गर्नेछौं जसमध्ये कोही उदाहरणीय बन्न सफल भएका छन् भने कसैको धेरै वर्षसम्म सम्बन्ध टिक्न सकेन ।बिपाशा बसु, करण सिंह ग्रोवरःबिपाशा बसु र करण सिंह ग्रोवरमा तीन वर्षको उमेर भिन्नता छ । बिपाशा करणभन्दा तीन वर्ष जेठी छिन् । यी दुईले सन् २०१६ मा विवाह गरेका थिए । करणको यो तेस्रो विवाह हो तर अहिलेसम्म बिपाशासँग उनको सबैभन्दा राम्रो ट्युनिङ देखिएको छ ।सैफ अली खान, अमृता सिंहःसैफ अली खान अमृता सिंहभन्दा १२ वर्ष कान्छा छन् । दुबैले सन् १९९१ मा विवाह गरेका थिए त्यसपछि उनीहरुको सन् २००४ मा सम्बन्धविच्छेद भयो । अब सैफले आफूभन्दा १० वर्ष कान्छी करिना कपुरसँग विवाह गरेका छन् ।

कुणाल खेमू र सोहा अली खानः

कुणाल खेमू श्रीमती सोहा अली खानभन्दा पाँच वर्ष कान्छा छन् । यी दुई विवाह अघि लिभ–इनमा बसेका थिए, त्यसपछि मात्रै उनीहरुले विवाहको निर्णय गरेका थिए । उनीहरुले सन् २०१५ मा विवाह गरेका थिए । उनीहरुका एक छोरी इनाया नाओमी खेमू छिन् ।

अर्चना पूरन सिंह, परमीत सेठीः

अर्चना पूरन सिंह आफ्ना श्रीमान परमीत सेठीभन्दा सात वर्ष जेठी छिन् । उनीहरुको सन् १९९२ मा विवाह भएको थियो । यी दुई आजसम्म पनि एक–अर्कासँग निकै खुसी छन् ।

ऐश्वर्या राय, अभिषेक बच्चनः

ऐश्वर्या राय आफ्ना श्रीमान् अभिषेक बच्चनभन्दा दुई वर्ष जेठी छिन् । तर उनीहरुको सम्बन्धमा उमेर भिन्नताले केही मान्यता राख्दैन । यी दुईका एक छोरी आराध्या बच्चन छिन् । ऐश्वर्या र अभिषेक आफ्नो वैवाहिक जीवनमा असाध्यै खुसी छन् ।

प्रियंका चोपडा, निक जोनसः

प्रियंका चोपडा र निक जोनसमा १० वर्षको उमेर भिन्नता छ । निक प्रियंकाभन्दा १० वर्ष कान्छा छन् । तर उमेरमा उनीहरुको सम्बन्धमा कहिले पनि दरार निम्त्याएन । उनीहरुले सन् २०१८ को डिसेम्बरमा विवाह गरेका थिए र उनीहरु निकै खुसी भएर वैवाहिक जीवन व्यतित गरिरहेका छन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।